Возможна ли жизнь без книг?

Описание:

Обсуждение книг - новинок, классики, запомнившихся (забытых) с детства и потом перечитанных (или нет, а также попытка каким-то образом извлечь из этого что-то пригодное для ежедневного применения на практике

Категория:

Разное

Показать: Тема: В чому причина?
Всего сообщений в топике 18 (по теме 18 / флуд 0)
 Ответить на тему
Fri 12 Sep, 2008 16:56
Тема: В чому причина?
Автор: Malany
Рейтинг поста: нет оценки  
І здавалося б таке банальне і не цікаве питання...А подивись навколо:молодь цікавить тільки щось модернове, популярне, сучасне.Як соромно і не модно зараз відверто сказати, що ти любиш читати, захоплюєшся фантастикою або детективами, поезією або історичними романами.Адже зараз всіх цікавить останній бренд Dolce@Gabbana,або остання серія якогось фільму!Я не протестую проти сьогоднішніх заннять молоді, але не розумію- навіщо так не поважати книжок, не спробувати прочитати хоч одну із них?в чому причина цієї проблеми?
  Ответить на сообщение
Sun 21 Sep, 2008 15:16
Автор: natali56
А я не бачу ніякої проблеми:і раніше не всі полюблялм читати (хіба що в школі примушували), і зараз.Але багато людей все ж таки читають!Загляніть в книжкові магазин, пройдіться по книжковим базарам і побачите своїми очима, що і молодь цікавиться літературою.
  Ответить на сообщение
Thu 25 Sep, 2008 15:30
Да, побачу,... старих жіночок, або жінок, яким за 30!А людей молодого віку?Де вони?Чи може ці троє дівчат, які прийшли купити атлас на географію, або словник на англійську мову до книжкового магазину!Це все?
  Ответить на сообщение
Thu 25 Sep, 2008 20:02
Malany писал(а):
Да, побачу,... старих жіночок, або жінок, яким за 30!А людей молодого віку?Де вони?Чи може ці троє дівчат, які прийшли купити атлас на географію, або словник на англійську мову до книжкового магазину!Це все?

Моїй дочці 21, але вона щотижня купує нову книжку,щоб себе побалувати.І читає.
  Ответить на сообщение
Thu 25 Sep, 2008 21:18
Можливо Ви й праві, але скільки таких молодих людей ,як Ваша дочка - одиниці! Це найбільше дратує!
  Ответить на сообщение
Fri 26 Sep, 2008 00:42
Тема: В чому причина,
Автор: graf19691969
У мене дві дочки-одна читає,а друга-ні .Як зацікавити дитину читати?
  Ответить на сообщение
Fri 26 Sep, 2008 08:32
Malany писал(а):
Можливо Ви й праві, але скільки таких молодих людей ,як Ваша дочка - одиниці! Це найбільше дратує!

Кожна людина у цьому світі відповідає лише за свої вчинки, а тим більше дртиуватися з приводу нечитання кимось книжок немає сенсу. А що ви читаєте?
  Ответить на сообщение
Fri 26 Sep, 2008 08:37
Тема: Re: В чому причина,
graf19691969 писал(а):

Зацікавити можна, коли дитині до 10-12 років. А потім можна тільки намагатись або прийняти як є.
Любов до книг передається від сім,ї, в якій читають
  Ответить на сообщение
Sun 05 Oct, 2008 16:01
Автор: mr.Hellsing
Причина мабіть в тому як живе сучасна українська молодь ... В багатьох взагалі дуже обмежена сфера інтересів...І мабуть правда що багатьох більше цікавить останній бренд Dolce@Gabbana ніж хороша книги.Та ,як на мене вони просто морально та духовно убогі лю

Що до мене то я читати люблю і не соромлюся цього...
  Ответить на сообщение
Sun 05 Oct, 2008 21:09
А чого соромитись? Це ваше життя, і ви маєте право вибору: читати чи ні. Та і інших треба розуміти, а не засуджувати. Молодь у нас прекрасна, треба придивитись до них і зрозуміти їх.
  Ответить на сообщение
Mon 13 Oct, 2008 00:27
Автор: СНЕГ
Malany писал(а):

Привет!Smile В том что молодёжь не читает виноваты мы сами! А книжные магазины,чаще неинтересуют их из-за цен и нехватки времени. Они вечно спешат. Но если подобрать нужный подход, то можно заинтересовать своего себёнка. Мой скачивает, интересующие его книги, с инета,порой прямо на мобильный,конечно портит зрение,но лучше чем совсем ничего.
  Ответить на сообщение
Mon 13 Oct, 2008 04:34
Я как раз писала о том, чтобы не хаили молодежь: они по своему прекрасны, развиты. Может и не читают, но знают!Не важно, из каких источников. Или автору snig_zima важен сам факт сидения с книгой в руках?
  Ответить на сообщение
Wed 19 Nov, 2008 21:16
Автор: Макс ПРОТО
Malany писал(а):

Мне 23. Очень люблю читать...
А, молодёж, которая не любит читать - это, скорее всего, контенгент "до 20". Хотя я знаю и исключения...
Это всё НТП (научно-технический прогресс) - в основном, это - компъютер в каждом доме и, как следствие... ИНТЕРНЕТ...
Wed 19 Nov, 2008 21:20
Тема: Re: В чому причина,
Автор: Макс ПРОТО
natali56 писал(а):
graf19691969 писал(а):

Зацікавити можна, коли дитині до 10-12 років. А потім можна тільки намагатись або прийняти як є.
Любов до книг передається від сім,ї, в якій читають

Я не согласен. Это я про 10-12 лет.
По настоящему полюбил книги на 2-м курсе университета. До того, только подчитывал.
Просто, надо найти первую "свою" книгу...
Sun 14 Dec, 2008 23:04
Автор: allexandr
Считаю что чтение книг не просто чтение, а это нечто большее, и в каком бы возрасте вы не были - можно их читать или не читать Razz
  Ответить на сообщение
 Ответить на тему

Добавить тему в любимые